Nano keramická ochrana na osobné veci

WATER REPELLENT

Stain Free

icon-1-210x46
icon-2-210x46
water-repellency-icon-210x46
scratch-resistance-icon-210x46

Nano keramická ochrana na osobné veci

PERSONAL COATING

STAIN FREE
WATER REPELLENT

Všetky produkty

pershine

Nasiol PerShine
Ochrana proti poškriabaniu pre
Osobné doplnky

pershoes

Nasiol PerShoes
Hydrofóbna ochrana proti škvrnám na obuvi

Nasiol PerWear
Ochrana pred vodou a odolnosť voči
škvrnám na textilných povrchoch

Nasiol Goglide
Ochrana prilby a okuliarov

Nasiol ponúka sadu vodoodpudivých sprejov na topánky a oblečenie, ktoré ochránia všetky vaše veci a oblečenie pred vodou a škvrnami. Či už ide o topánky, bundu, moto prilby alebo hodinky, máme produkty, ktoré im poskytnú ochranu pred škodlivými faktormi, ako je voda, blato, olej, škvrny a prach.

Každý z nás má obľúbené oblečenie. Teraz si predstavte, že na ne rozlejete kávu alebo mastnotu. V závislosti od materiálu sa pravdepodobne budete musieť rozlúčiť so svojimi obľúbenými kúskami. Použitím vodeodpudivého spreja na oblečenie pomôžete predchádzať takýmto problémom. Vodeodolný sprej je ideálny na textil, semiš, nubuk, ktorý im dodáva hydrofóbny účinok a zároveň zachováva priedušnosť.

Druhá obľúbená vec z vášho šatníka, ktorú by ste chceli chrániť pred vodou, sú topánky. Nasiol má špeciálne vytvorený sprej na ochranu obuvi, ktorý poskytuje vodeodolné vlastnosti a nemení farbu ani textúru materiálu. Toto zloženie bolo navrhnuté špeciálne pre textilné a nubukové topánky a čižmy. S použitím spreja na ochranu topánok sa nemusíte báť vody ani blata.

Okrem vodeodpudivých sprejov ponúka Nasiol samostatnú ochranu pre okuliare a moto prilby. Pomocou Nasiol Goglide alebo Nasiol Pershine zabránite vzniku šmúh a posilníte povrch skla vodeodpudivými schopnosťami. Teraz vás počas šoférovania, lyžovania alebo horolezectva nebude rozptyľovať utieranie nečistôt zo skla.

Všetky naše vodeodolné spreje sú založené na nanotechnológii, čo vysvetľuje ich vysokú účinnosť a cenovú dostupnosť.

REACH US NOW FOR MORE
close slider

    Reach us now to buy Nasiol products, get free samples or just to get in touch with our team! Select the topic that best describes your need and fill out the form.