Priemyselná hydrofóbna a oleofóbna ochrana Nasiol

Nasiol poskytuje bezkonkurenčné a efektívne riešenia pre podniky. Ponúkame širokú škálu priemyselných riešení, ktoré si vďaka svojej vysokej kvalite a priaznivým cenám vyberajú mnohé odvetvia. Našu nano ochranu možno použiť v rôznych priemyselných sektoroch na zlepšenie výrobného procesu, produktov alebo služieb. Všetky naše produkty mjú jedinečnú hodnotu, pričom najčastejšie výhody sú:

  • HYDROFÓBNOSŤ
  • OLEOFÓBNOSŤ
  • ANTIKORÓZNOSŤ
  • ODOLNOSŤ PROTI POŠKRABANIU
  • JEDNODUCHÉ ČISTENIE
  • ANTI GRAFFITI
  • ODOLNOSŤ VOČI ŠKVRNÁM
  • UV OCHRANA
  • CHEMICKÁ ODOLNOSŤ
  • ANTIMIKROBIÁLNE A ANTIVÍROVÉ VLASTNOSTI
industrial product

Vylepšenie vášho produktu alebo služby nano ochranou Nasiol prináša jedinečnú výhodu.

Technológia Smart Silis

Smart Silis Tech zaručuje dlhotrvajúce riešenie na akýkoľvek povrch vďaka svojej dokonalej štruktúre.
Smart Silis Tech môže byť šitý na mieru a vyvinutý špeciálne pre vaše obchodné potreby, pre rôzne a zložité typy povrchov pre priemyselné využitie.
Prezrite si súhrn našich priemyselných produktov:
Katalóg priemyselných nano ochrán

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s ďalšími informáciami.

Odolnosť voči škvrnám

Zabráňte prenikaniu škvŕn na povrch vďaka hydrofóbnym a oleofóbnym vlastnostiam. Nedovoľte, aby sa na vašich povrchoch usadzoval vodný kameň, olejové škvrny alebo graffiti. Znížte náklady na čistenie – ušetríte čas, námahu aj peniaze.

V závislosti od konkrétnej aplikácie sa môže povrch buď samočistiť, alebo uľahčovať čistenie. Napríklad povrchy, ktoré sú pravidelne vystavené dažďu, môžu vykazovať samočistiace vlastnosti.

Odolnosť proti korózii

Odolnosť proti korózii znamená schopnosť zabrániť poškodeniu materiálu chemickou alebo elektrochemickou reakciou v prostredí. Je dôležité si uvedomiť, že aj keď môže akákoľvek zliatina, či už oceľ alebo iný materiál, pod určitými podmienkami korodovať, prítomnosť nano ochrany Nasiol zabraňuje tomuto procesu.

Odolnosť proti poškriabaniu

Nech už sú vaše výrobné procesy alebo pracovné podmienky vašich produktov náročné, aplikácia nanovrstvy môže povrchom ľahko poskytnúť vlastnosti proti poškriabaniu. Nano povlaky s tvrdosťou až 9H dokážu chrániť povrchy pred drobnými škrabancami alebo abrazívnymi účinkami, ktoré môžu vzniknúť v pracovnom prostredí.

Anti Graffiti

Odstraňovanie graffitov z budov, značiek, vlakov a stien si ročne vyžaduje miliardy dolárov. Hoci mnohé mestá spustili programy na boj proti graffitom, vandalizmus zostáva rozsiahlym problémom. Nano nátery môžu predstavovať účinné a dlhodobé riešenie tohto problému. Vďaka svojej transparentnej a priedušnej štruktúre dokážu odstraňovať graffiti z povrchov, čím prispievajú k zníženiu nákladov.

UV a chemická ochrana

Nano nátery nie len chránia pred kyselinami a škodlivými chemikáliami, ale tiež efektívne blokujú UV žiarenie. Materiály ako polyméry a kompozity môžu byť zvlášť citlivé na škodlivé účinky UV žiarenia, čo môže spôsobiť praskanie, odlupovanie, žltnutie, zmenu farby, stratu mechanických vlastností a nakoniec zlyhanie.

Antivírusová/antibakteriálna ochrana

Aplikácia antivírusových/antibakteriálnych povrchových nano náterov zabezpečuje, že sú správne a efektívne potiahnuté profesionálnym roztokom, ktorý bráni rastu baktérií. Tento proces pomáha udržiavať vás, vašich zamestnancov a vašich zákazníkov v bezpečí a zdraví. Antibakteriálne a antivírusové produkty eliminujú mikróby, baktérie a škodlivé patogény a zostávajú na povrchu ako antibakteriálna ochranná vrstva, ktorá uľahčuje čistenie a bráni ďalšiemu rastu baktérií.

Naše produkty boli testované a schválené mnohými nezávislými organizáciami. Pre informácie o správach a certifikátoch sa obráťte na svojho nákupného zástupcu.

reach logo
tuv logo
eurolab logo
saniter logo
Azo Lab

Navštívte našu blogovú stránku, kde nájdete detailné informácie o našich produktoch, podrobnosti o ich aplikácii a výsledky.

Nano Blog