O NÁS

Výrobca

Nasiol je registrovaná ochranná známka spoločnosti Artekya Ltd. Co., ktorá bola jedným z prvých výrobcov ochranných nano keramických materiálov v Európe. Svoje kvalitné produkty distribuuje do viac ako 150 krajín sveta.

Spoločnosť Artekya vznikla ako projekt z Istanbulskej technickej univerzity NanoFMG Group, kde sa nanotechnológia študuje už  od roku 2005. Skupina spolupracovala na mnohých projektoch s vládou. Artekya neustále pokračuje vo vývoji účinných a inovatívnych produktov pre komerčné použitie s jednoduchou aplikáciou pod značkou Nasiol.

Naša vysokokvalitná technológia, ktorú nazývame „Smart Silis Tech“, znamená hospodárnosť pri spotrebe surovín a vedie k menšiemu vplyvu na životné prostredie pri súčasnom zvýšení výkonu. Inteligentná technológia poskytuje ľahké čistenie, hydrofóbnosť a ochranu na všetkých druhoch povrchov, ktorá je vyvinutá s ultratenkými nano-povlakmi na báze SiO2.

Distribútor pre SR/ČR

Spoločnosť TSS Group bola založená v roku 2002, so zameraním na riešenia v oblasti zabezpečenia objektov a vozidiel. Patrí medzi najväčších distribútorov autopríslušenstva na slovenskom a českom trhu. Centrála spoločnosti je v Dubnici nad Váhom, pobočky v Bratislave a v Košiciach. Aktuálne pracuje pre TSS Group a.s. viac ako 180 pracovníkov.

Vďaka spolupráci s globalnou spoločnosťou Artekya Ltd. Co. prinášame na trh profesionálne produkty pre starostlivosť o vozidlo a nanokeramickú ochranu pod značkou Nasiol.

about us