OCHRANA POVRCHOV V DOMÁCNOSTI

NANO KERAMICKÁ OCHRANA DO DOMÁCNOSTI

Detergent Resistance

EASY TO CLEAN

WATER REPELLENT

easy-clean-icon-210x46
high-hydrophobic-icon-210x46
crystal-gloss-icon-210x46
stain-free-icon-210x46

OCHRANA POVRCHOV V DOMÁCNOSTI

HOME NANO COATING

DETERGENT RESISTANCE
WATER REPELLENT
EASY TO CLEAN

VŠETKY PRODUKTY

Nasiol Clean (150mL/500mL)
Univerzálny čistič laku

Nasiol HomeTex
Hydrofóbna ochrana pre látkové čalúnenie

Nasiol HomeWood
Hydrofóbna ochrana pre drevené povrchy

Nasiol HomeShine
Ochrana proti škvrnám na keramické povrchy a sprchové kúty

Využívajte najnovšie technológie, aby ste mali doma poriadok a čistotu. Profesionálne produkty domácej  starostlivosti od spoločnosti Nasiol sa stanú vaším spoľahlivým spojencom v boji so špinou a škvrnami.

Nevadí, či si želáte udržať váš nábytok ako nový , alebo zbaviť sa mastných škvŕn na textilnom čalúnení pohovky – v našej ponuke nano keramických produktov pre domácnosť vždy nájdete riešenie.

Produkty profesionálnej domácej  starostlivosti od spoločnosti Nasiol sú vytvárané pomocou moderných nanotechnológií, čo vysvetľuje ich vysokú účinnosť a cenovú dostupnosť. V súčasnosti je používanie nano-povlakov stále na vzostupe.

Okrem kompletných čistiacich funkcií naše domáce produkty starostlivosti, určené pre drevené povrchy, poskytujú dokonalú ochranu vášho domáceho a záhradného nábytku, ako sú okná, dvere, alebo akýkoľvek iný predmet vyrobený z prírodného dreva.

Nezanedbávame ani ochranu skla a keramiky. Naša škála profesionálnych produktov pre domácnosť a bezpečnú starostlivosť obsahuje položky navrhnuté špeciálne pre tieto typy materiálov. Využite ich na ochranu keramických a sklenených povrchov vo vašej kuchyni a kúpeľni. Nano-povrchová úprava ich urobí odolnými voči opotrebovaniu a poškodeniu, napríklad voči machu, plesniam, vodnému kameňu a škvrnám.

REACH US NOW FOR MORE
close slider

    Reach us now to buy Nasiol products, get free samples or just to get in touch with our team! Select the topic that best describes your need and fill out the form.